“Allah Şaşırtmasın” dedirten olay.. Şaka Değil. Köpeğe benzemek için 450 bin TL harcamıştı: Şimdi yeni bir hayvan olma peşinde

Bu süreci “Hayvan olmak istiyorum” adlı YouTube kanalında paylaştı. Toco, dışarıda köpek olarak dolaşmanın ve köpek gibi yaşamanın zorluklarından bahsediyor. Köpeklerin ve insanların kemik yapılarının ve hareket etme şekillerinin farklı olması nedeniyle bu deneyimin bazı biyolojik zorluklar içerdiğini belirtti. Ayrıca, kürkünü temiz tutmanın zorluğundan da şikayet etti.

Şimdi, Toco yeni bir hayvan olma hayalini gerçekleştirmenin peşinde. Denemek istediği hayvanlar arasında başka bir köpek, panda, ayı, tilki ve kedi bulunuyor. Ancak tilki ve kedilerin insanlar için çok küçük olması nedeniyle bu hayvanların dönüşümünün zor olabileceğini ifade etti.

Toco, Collie türüne dönüşmeyi seçmesinin nedenini bu türün en sevdiği köpek türü olması ve uzun tüylü köpeklerin insan figürünü daha iyi saklayabilmesi olarak açıkladı. YouTube kanalında köpek gezdirmeye gittiği, köpek maması yediği ve yeni numaralar öğrendiği videolar yayınlamaya devam eden Toco, bu deneyiminin kendisini iyi hissettirdiğini ve birçok kişiden olumlu yorumlar aldığını belirtti. Psikologlar, Toco’nun durumunu genellikle bir kişinin kendisini hayvanlara benzer hissettiği ve içsel bir bağ kurduğu “Therian” adı verilen psikolojik bir süreçle açıklıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir