Mustafa Keser’den Bülent Ersoy sözleri

Mustafa Keser ile Bülent Ersoy iki yıl önce ‘Benzemez Kimse Bize’ adlı programı birlikte sunmaya başlamış, program ikinci bölümden sonra final yapınca Keser olay yaratacak açıklamalara imza atmıştı.

Kendi YouTube hesabından bir video paylaşan Keser “Diva kadınlara verilen bir ünvandır, seni Diva değil Divan yaparlar” gibi sert ifadeler kullanmıştı. Bülent Ersoy iç dünyasında travma yaşadığını belirterek ‘bir liralık’ manevi tazminat davası açmış, Keser de karşı dava açmıştı.

Diva ile kavgasının iç yüzünü sorduğumuz Keser “Biz kavga etmedik ki, ben sadece durum değerlendirmesi yaptım” dedi. “Bülent Ersoy hakkında çok ağır açıklamalar yaptınız ve mahkemelik oldunuz sonuçta bir kavga vardı ortada” denilince de usta sanatçı barıştıklarını itiraf etti. Keser “Tartışmadık ben bir değerlendirme yaptım. Sonrasında Kuşadası’nda depremzedelere moral gecesinde sahneye çıkarken ayağım kaydı, havuza düştüm. Sosyal medyada benim düşme anı videolarım yayılınca Bülent de görmüş ağlamaklı şekilde hemen beni aradı. Ertesi gün de aradı ‘Üstadım belki bir yerinde kırık çıkık vardır farkında değilsindir, doktora götürelim seni’ dedi. Çok ilgilendi. Çok endişelenmişti benim için, bunu görünce ben de avukatımı aradım, temyize gidecektik “gerek yok” dedim. Anlayacağınız kavga, gürültü yok. Konuşulması gerekenler konuşuldu bitti gitti” diye konuştu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir